تیزر تبلیغاتی چیست و چرا از آنها استفاده می شود؟

تیرز تبلیغاتی ، مانند آنچه در تلویزیون یا اینترنت می بینید ، یک ویدیوی کوتاه (60 ثانیه یا کمتر ، اما در حالت ایده آل 30 ثانیه) مربوط به یک برند است که باعث تبلیغ شرکت ، محصول یا خدمات شما می شود. یک تیرز تبلیغاتی از نظر تکنیکی سطح بالایی دارد و نباید جزئیات کارهایی را که انجام می دهید و نحوه انجام آن ، مانند یک فیلم توضیح داده شود.

هدف تیرز تبلیغاتی جلب توجه ، جلب علاقه و ایجاد هیجان در مورد کاری است که انجام می دهید. مهم نیست شما چه کسب و کاری دارید، تیزر های تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای گسترش پیام برند شما است.

تولید-تیزر-تبلیغاتی
فیلمبرداری

چه زمانی و چگونه باید از تیزر تبلیغاتی استفاده کنم؟

تیزر تبلیغاتی باید رد بالای قیف مارکتینگ و بازاریابی شما باشد. اگر نمی دانید قیف بازاریابی چیست اینجا کلیک کنید. تیزرهای تبلیغاتی برای ایجاد آگاهی و هیجان برای یک محصول یا خدمات بسیار مفید هستند. ما پیشنهاد می کنیم قبل از تلویزیون ، تبلیغات خود را در قالب یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال در Instagram ، YouTube ، Facebook و دیگر سرویس های پخش و کانال های دیجیتال مانند aparat منتشر کنید.

آماده اید ساخت تیزر تبلیغاتی خود را شروع کنید؟

تیزر تبلیغاتی ما برای دندانپزشکی صدرا را ببینید

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی خوب

  • کمتر از 1 دقیقه باشد
  • به طور اختصاصی برای یک برند ساخته شده باشد
  • باعث ایجاد هیجان در بیننده بشود
  • Call to Action قوی داشته باشد
  • از کیفیت تصویر بالایی برخوردار باشد (حداقل Full HD)

چطور گروه ایفا برای تیزر تبلیغاتی ایده می دهد؟

ارائه یک مفهوم و ایده برای یک تولید تیزر تبلیغاتی یکی از کارهای جالب و مورد علاقه ما است که بما در گروه انجام می دهیم. تولید تیزر تبلیغاتی یک هدف دارد و آن این است که مردم راجع به محصول یا خدمات شما هیجان زده شوند. این بدان معناست که تیم ما نیز باید هیجان زده شود و ایده های خلاقانه ای را جلب کند که توجه شما را جلب کرده و مورد توجه مخاطبان شما قرار می گیرد. این کار با تجربه کردن محصول ، خدمات ، درک واقعی بازار و مشتریان شما و توسعه مفاهیم تازه و خلاقانه ایجاد می شود که بین خلاقیت و استراتژی توازن ایجاد می کنند.

آماده اید ساخت تیزر تبلیغاتی خود را شروع کنید؟

تولید تیزر تبلیغاتی چقدر زمان می برد؟

از آنجا که هدف تیزر تبلیغاتی جلب توجه است ، باعث می شود که زمان بیشتری صرف گردد. به عنوان مثال ، اگر فیلمبرداری از یک محصول مد نظر باشد باید ابتدا تجهیزات ساخت تیزر تهیه شود سپس نسبت به فیلمبرداری اقدام کرد. بعد از ضبط فیلم خام نوبت به ادیت تیزر می رسد. جایی که جادو اتفاق می افتد. معمولا کار ادیت تیزرها اگر پیچیدگی خاصی نداشته باشد حدود 1 هفته زمان خواهد برد. همه این موارد با هم، حدود 2-4 هفته زمان خواهد برد.

تولید تیزر تبلیغاتی چقدر هزینه دارد؟

بسته به سبک و پیچیدگی ، تولید یک تبلیغاتی معمولاً بین 1 تا 10 میلیون تومان هزینه دارد. فاکتورهایی که در هزینه تاثیر دارند عبارتند از: سبک و پیچیدگی ویدئو ، مدت زمان ویدئو ، مکان فیلمبرداری ، هزینه های موسیقی و بازیگر و غیره . با افزایش تعداد تیزر ها در آن چرخه تولید ، ممکن است قیمت کاهش یابد. همچنین باید توجه داشته باشید که تیم ما تیزرهای تبلیغاتی را با دوربین فیلمبرداری و نور و صدای حرفه ای تولید می کند و در صورت نیاز تجهیزات جدیدی برای پروژه شما اضافه خواهیم کرد.

موفقیت یک تیزر تبلیغاتی چطور اندازه گیری می شود؟

برخلاف بیشتر محتوای ویدئویی ، تعداد مشاهده یکی از شاخص های اصلی موفقیت در مورد تبلیغات تجاری است. اگر کسی آن را نمی بیند ، تبلیغ فرصتی برای انجام کار مورد نظر خود ندارد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، ممکن است نیاز باشد که مقدار قابل توجهی هزینه هایتان را صرف تبلیغات برای دیده شدن بیشتر بکنید. هنگامی که بازدیدها افزایش یافت ، تعامل بینندگان را تحت نظر داشته باشید تا ببینید افراد تبلیغات شما چه تعداد را تماشا می کنند. یک ویدیو کوتاه 1 دقیقه ای ما ، نرخ تعامل حدود 80٪ -90٪ دارد.

به یک تیزر تبلیغاتی خلاقانه برای کسب و کارتان نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید