با خدمات اینستاگرام گروه ایفا تعداد فالوورها و نرخ تبدیل پیج خود را افزایش دهید

تا به حال فکر کرده اید که چرا پست های اینستاگرام اینفلوئنسرها هزاران یا میلیون ها لایک، اشتراک و کامنت دریافت می کنند؟ آیا می خواهید بدانید که آنها چگونه فالوورهای اینستاگرام خود را رشد می دهند؟ خوب، ما از راز استراتژیک بازاریابی اینستاگرام آگاه هستیم. اگر می خواهید این استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی را برای کسب و کار خود داشته باشید، با تیم ما در ارتباط باشید.

instagram-marketing

افزایش Brand Consistency

پست و استوری مداوم برای افزایش ثبات پیج. ما محتوایی متمرکز بر حوزه کسب و کارتا تولید می کنیم تا جایگاهتان در آن حوزه را تثبیت کنیم

افزایش Engagement

یکی از عوامل اصلی برای رشد اینستاگرام داشتن محتوای با کیفیت بالا است. با خدمات بازاریابی اینستاگرام گروه ایفا، از طریق محتوای زیبا، لایک و نظرات  پیج شما را افزایش خواهیم داد.

افزایش Brand Awareness

با استفاده از موثرترین روش ها توجه کاربران اینستاگرام را جلب کرده و فالوور اینستاگرام خود را رشد دهید. ما به شما کمک می کنیم تا کاربران فعال تری را برای بررسی و دنبال کردن پیج اینستاگرام خود ترغیب کنید.

چرا اینستاگرام مارکتینگ برای کسب و کار شما مهم است

یک عکس گویای هزاران کلمه است. این جمله ای قدیمی است که امروز نیز صادق است. مردم از دیدن تصاویر و عکسهای با کیفیت بالا که به صورت آنلاین مشاهده می کنند لذت می برند. احتمالاً به همین دلیل است که اینستاگرام مورد توجه کاربران در هر سنی است. این مساله در مورد مشاغل هم همین است.

پیج کسب و کار شما در اینستاگرام و تصاویری که به اشتراک می گذارید ، نظرات کاربران درباره شما را مشخص می کند. این مساله بیش از آنچه فکر می کنید روی مخاطب هدف شما تأثیر می گذارد. در اینجا برخی آمارها برای اثبات این گفته وجود دارد:

 • اینستاگرام هر ماه 1 میلیارد کاربر فعال دارد و نیمی از آنها هر روز از استوری ها استفاده می کنند.
 • روزانه 200 میلیون کاربر اینستاگرام حداقل یک پیج تجاری را بررسی می کنند.
اینستاگرام-مارکتینگ
اینستاگرام-مارکتینگ
 • 62٪ از کاربران می گویند که پس از دیدن یک محصول در استوری اینستاگرام ، علاقه بیشتری به آن پیدا کرده اند.
 • 20٪ از کاربران شبکه های اجتماعی ایران در اینستاگرام خرید می کنند.
 • 130 میلیون کاربر اینستاگرام ماهانه بر روی پست های خرید کلیک می کنند.
 • 69٪ از بازاریابان ایرانی معتقدند که اینستاگرام برترین پلتفرم رسانه های اجتماعی برای بازاریابی تأثیرگذار است.
 • برای 73٪ از نوجوانان ایرانی ، اینستاگرام بهترین راه برای تبلیغ محصولات یا خدمات جدید توسط برندها است.
 • تبلیغات اینستاگرام دارای پتانسیلی نزدیک به حدود 850 میلیون کاربر فعال است.

با تمام آمارهای فوق ، انکار این که اینستاگرام یک پلت فرم رسانه های اجتماعی با جذابیت بسیار بالا است، مشکل می شود. بازاریابی اینستاگرام می تواند تجارت شما را بالاتر از رقبا قرار دهد به گونه ای که می تواند دنبال کنندگان، تعامل و مشتریان بیشتری را ایجاد کند. اگر در این زمینه به کمک نیاز دارید ، گروه توسعه دهنده ایفا شما را حمایت خواهد کرد.

همین الان از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید

تماس و مشاوره رایگان

مدیریت پیج اینستاگرام به چه معنی است

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام خدمات حرفه ای هستند که برای ایجاد و اجرای کمپین های بازاریابی اینستاگرام در جهت منافع شما طراحی شده اند. خدمات بازاریابی اینستاگرام ما شامل تعیین مخاطب مناسب ، نظارت بر پیج ، تولید محتوای با کیفیت ، رشد مخاطب و گزارش دهی است. زمان و انرژی صرف شده برای مدیریت پیج اینستاگرام شما با خدمات مدیریت اینستاگرام ما به حداقل می رسد.

همچنین استفاده از خدمات بازاریابی اینستاگرام کیفیت صفحه اینستاگرام شما را بالا می برد. با کمک تیم بازاریابی ما می توانید انتظار داشته باشید که محتوای با کیفیت بالاتر ، مخاطبام مرتبط با کسب و کارتان و خلاقیت بیشتری را در اینستاگرام خود داشته باشید.

مدیریت-پیج-اینستاگرام

چگونه ما با پیج اینستاگرام به فروش بیشتر یک شرکت تولیدی کمک کردیم

مدیریت اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای ایجاد مخاطب هدف پیرامون برند شماست. مشتریان ما معمولاً رشد و تعامل ارگانیک بیشتری را در اینستاگرام نسبت به سایر پلت فرم های رسانه های اجتماعی مشاهده می کنند. برای یک مشتری خاص ، ما دنبال کنندگان اینستاگرام آنها را بیش از 5،000 نفر و میزان تعامل پیج را بیش از 1000 درصد افزایش دادیم. ما با ایجاد محتوای شگفت انگیز ، اجرای کمپین ها و مسابقات استراتژیک و استفاده از هدف گیری ارگانیک برای ایجاد پیروان خود ، این رشد اینستاگرام را به دست آوردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به رشد نمایه کسب و کار شما کمک کنیم ، امروز با ما تماس بگیرید و با یک متخصص صحبت کنید.

rooyeshpars-instagram

خدمات مدیریت اینستاگرام چگونه کار می کنند

استراتژی اینستاگرام مارکتینگ

اولین قدم ما تحقیق در مورد رقبا است تا ببینیم چگونه می توانیم شما را در بازار متمایز کنیم. در مرحله بعد ، تیم ما با مشخص کردن هدف ها ، ارزش های برند شما ، نقاط ضعف ، چالش ها و سایر اطلاعات مخاطب و مشتری هدف شما را توسعه می دهد. سرانجام ، ما تمام اطلاعات جمع آوری شده از شما و تحقیقات خود را درباره کسب و کار ، رقبا و مشتریان شما تحلیل می کنیم. در نهایت، ما شروع به ایجاد محتوا و ترسیم یک استراتژی تبلیغاتی مدیریت برنده برای شما خواهیم کرد.

توسعه محتوای اینستاگرام

هنگامی که برنامه اینستاگرام مارکتینگ که ما توسعه دادیم به تایید شما برسد ، ما اجرای آن را شروع خواهیم کرد. اینجا جایی است که می توانید عقب بنشینید و اتفاقات جادویی را ببینید. با استفاده از استراتژی بازاریابی اینستاگرام گروه خود، محتوای بی نظیر و با کیفیتی برای کسب و کار شما ایجاد خواهیم کرد. برای اطمینان از رضایت شما ، تقویم محتوایی برای بررسی و تأیید محتوا در اختیار شما قرار می دهیم.

رشد پیج اینستاگرام

خدمات مدیریت اینستاگرام ما شامل فعالیت های ارگانیک و تبلیغات پولی و برای رشد مخاطبان و ایجاد تعامل است. برای افزایش رشد ارگانیک ، از هشتگهایی برای گسترش دامنه محتوای شما استفاده خواهیم کرد. ما همچنین برای یافتن افرادی که مناسب صفحه شما هستند صفحات مربوطه را برای انجام فعالیتهای ارتباطی پیدا خواهیم کرد. ما همچنین می توانیم مسابقات Instagram را افزایش دهیم تا آگاهی و تعامل را افزایش دهیم. اگر می خواهید رشد بیشتری را تسریع کنید ، می توانیم از کمپین های تبلیغاتی یا تبلیغات پستی پولی استفاده کنیم تا به مخاطبان گسترده تری ، اما هنوز هدفمند دسترسی پیدا کنیم.

بررسی کردن اینستاگرام

خدمات بررسی و مدیریت کردن ما به صورت نظارت روزانه در 24 ساعت شبانه روز است. ما تمام اتفاقات پیج مانند پیام ها، کامنت ها و … را مدیریت می کنیم. کارشناسان ما با متدهای ارتباط با مشتری آشنا هستند و می توانید اطمینان داشته باشید که هزینه ها و زحمت هایتان با بازاریابی بد هدر نخواهد رفت.

گزارش پیج اینستاگرام

ما هر هفته گزارش کاملی از فعالیت ها و امورات انجام شده در پیج را به شما می دهیم. این گزارش ها شامل تعداد مخاطبان اضافه شده، تجزیه و تحلیل پست ها، تجریه و تحلیل پیج، پیشنهادات و بهینه سازی های انجام گرفته است. همچنین خود شما نیز می توانید به طور دائم فعالیت های ما را زیر نظر داشته باشید و به مدیریت بهتر پیج به ما کمک کنید.

روش های کلیدی اینستاگرام مارکتینگ گروه ایفا

هدف باینستاگرام مارکتینگ ما افزایش آگاهی مخاطبان هدف از کسب و کار شما است. ما به چند روش این کار را انجام می دهیم:

 • افزایش فالوورهای اینستاگرام
 • افزایش لایک و نظرات اینستاگرام
 • افزایش Rich و Impressions اینستاگرام
 • افزایش بازدید ارگانیک وب سایت از بازاریابی اینستاگرام
 • ارائه خدمات استثنایی به مشتریان

برنامه اینستاگرام مارکتینگ خود را همین امروز دریافت کنید

تماس و مشاوره رایگان

چه چیزی خدمات اینستاگرام مارکتینگ ما را به بهترین گزینه تبدیل می کند

مدیریت پیج اینستاگرام توسط گروه ایفا

هر پست اینستاگرام شما توسط یک متخصص اختصاصی شبکه های اجتماعی گروه ما انجام می شود. ما پیج شما را به یک شرکت دیگر واگذار نمی کنیم.

فالوورهای واقعی اینستاگرام

ما هرگز از ربات ها استفاده نمی کنیم و هرگز فالوئر نمی خریم. بنابراین وقتی فالوئرهای اینستاگرام شما شروع به رشد می کنند ، می توانید مطمئن باشید که این حساب ها افراد واقعی هستند که طرفداران واقعی برند شما می باشند.

محتوای اینستاگرام اصلی و غیر کپی

متخصص اینستاگرام ما با تخصص خود محتوای اصلی و با کیفیت ایجاد می کند و عناصر شناخته شده برندتان را که می خواهید، در آن گنجانده است. ما محتوای ساخته شده یا منتشر شده قبلی را کپی نخواهیم کرد.

مدیریت کامل اینستاگرام

ما در اینجا یک شرکت کامل بازاریابی اینستاگرام هستیم تا با هر حرکتی که انجام دهیم نیازهای اینستاگرام شما را برآورده کنیم. ما خدمات بیشتری را برای ارتقا کمپین مدیریت اینستاگرام شما ارائه می دهیم. این خدمات شامل طراحی گرافیک ، تبلیغات و مدیریت سایر کانال های رسانه های اجتماعی است.

همین حالا با یکی از متخصصان ما در ارتباط باشید

شروع کنید