ما بهترین شرکت سئو هستیم زیرا ترافیک، مشتری و درآمد بیشتری برای شما خواهیم آورد

#1 جستجوری گوگل باشید
قبل از شروع پروژه یک تحلیل، چشم انداز، برنامه کاربردی و شاخص های کلیدی رشد کسب و کارتان را به صورت رایگان دریافت کنید

اکنون شروع کنید

چرا ما را از میان دیگر شرکت های سئو انتخب کنید؟

ما بیش از یک گروه سئو هستیم و خدمات بسیار بیشتری مانند، طراحی های گرافیکی، فیلمبرداری، ساخت تیزر و … را از ما دریافت خواهید کرد.

اعضای تیم ما کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستند و توانایی انجام سئو بین المللی و ترجه تخصصی را برای کسب و کارتان دارند.

تیم ما به صورت تمام وقت و 24 ساعته پشتیبان شما هستند و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم

ما سئو را با اینستاگرام، یوتیوب و دیگر رسانه های اجتماعی ادغام می کنیم تا شما نتیجه بهتر و سریع تری از سئو بگیرید.

تیم ما ساعت ها تجربه دارند و در زمینه سئو آموزش دیده اند و روزانه در حال یادگیری و آپدیت شدن هستند.

ما از یادگیری شما هراسی نداریم و در کنار کار بهینه سازی، اصول موتورهای جستجو و سئو را به شما آموزش می دهیم.

امروزه برنامه ریزی و اجرای یک استراتژی برای سئو از همیشه دشوارتر شده است. دیگر روزهای وبلاگ نویسی گاه و بی گاه و تبلیغاتی که می توانست شما را به صفحه اول نتایج گوگل قرار دهد به پایان رسیده.

امروزه سئو به امری پیچیده تبدیل شده است که بسیاری از اجزا و ابزارها بایدهماهنگ با هم عمل کنند تا نتیجه خوبی کسب کنید. برندها اگر می خواهند در رقابت باقی بمانند باید علاوه بر وبلاگ و محتوای متنی، محتوای تصویری و گرافیکی بهینه ای داشته باشند.

علاوه بر این عواملی مانند Authority و Credibility به طور فزاینده ای بر عملکر موتور جسنجو تاثیر گذار است. در نتیجه شما باید در استراتژی خود مدیریت اعتبار را هم بگنجانید.

ما در گروه ایفا به اهداف تجاری شما گوش می دهیم و با فضای رقابتی کسب و کارتان آشنا می شویم. از بینش و تحقیقا بدست آمده برای ایجاد یک استراتژی مخصوص کسب و کارتان استفاده می کنیم تا شما بتوانید پا را فرا تر بگذارید.

چند مورد دیگر که ما را از دیگر شرکت ها و رقبا متمایز می کند:

مشخص بودن نسبت مشتری به کارمند در گروه ایفا

ما در گروه ایفا نسبت مشخصی برای تعداد مشتریان و کارکنانمان داریم. به این معنی که بتوانیم زمان بیشتری برای مشتریانمان اختصاص دهیم. با داشتن زمان بیشتر ما این امکان را داریم تا یک استراتژی سئو با ارزش های برند شما و هدف مخاطبتان بسازیم.

تمامی مشتریان ما با یک متخصص در ارتباط هستند و به طور مداوم عملکرد کلمات کلیدی، روند کار و فضای رقابتی را کنترل می کنن. در نتیجه ما می توانیم فرصت ها را به سرعت شناسایی و بر اساس آن ها عمل کنیم.

تنظیم گزارش هفتگی عملکرد سئو به مشتریان

ما روابط با مشتریانمان را در اولویت کار خود قرار داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم در مسیر درست قرار داریم و جهت اهداف صحیح تلاش می کنیم.

ما به صورت هفتگی روند کار را به شما گزارش می دهیم تا شما اطمینان داشته باشید که در مسیر پیشرفت قرار دارید.

ما از استراتژی ها جامعی استفاده می کنیم

ما بیش از یک شرکت سئو هستیم و زمانی که قراردادی با ما امضا می کنید به یک تیم متخصص در بازاریابی دیجیتال ارتباط خواهید داشت. ما خدماتی مانند بازاریابی محتوا، مدیریت فضای مجازی و تبلیغات دیجیتال را به بهترین شکل برای شما مدیریت و اجرا می کنیم.

اگر می خواهید نمونه کار ما را ببینید اینجا کلیک کنید.

گزارش سفارشی و شفاف

یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب شرکت سئو، نحوه سنجش عملکرد کمپین است. در حالی که برخی از شرکت های سئو گزارش های عمومی یکسان را برای هر مشتری خود ارسال می کنند، تیم توسعه دهنده ایفا گزارش های سفارشی را براساس KPI ایجاد می کند که بیشترین اهمیت را برای سازمان شما دارند.

علاوه بر این ، ما همیشه در گزارش دهی خود کاملاً شفاف عمل می کنیم و به روزرسانی های منظمی برای عملکرد کلمات کلیدی، رفتار کاربر ، رتبه بندی و عملکرد وب سایت ارائه می دهیم. ما همیشه شما را در جریان امور قرار خواهیم داد، بنابراین شما می دانید که وب سایت شما دقیقاً در کجا قرار دارد و همچنین چه مراحلی را برای بهبود عملکرد برمی داریم.

رتبه های بالا در سرچ گوگل و رضایت مشتریان قبلی

ما نمونه کار های قوی در زمینه سئو داریم و خوشحالیم که توانسته ایم به مشتریانمان در جهت رشد برند و افزایش فروش محصولشان کمک کنیم. نمونه کار های سئو و کلمات کلیدی بهینه شده را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

سئو

سئو محلی

سئو بین المللی

سئو تبلیغاتی

مشاوره سئو

ساختن لینک